Hakkımızda

İk Grup Yapı Ve İnşaat

Firmamız
KONUT İNŞAATI Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde İkamet ve ticari amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) konularında hizmet vermektedir. Firmamız 25 yıllık iş tecrübesiyle güven veren bir vizyona sahiptir. İk Grup Yapı Ve İnşaat, kendini sürekli geliştiren dinamik yapısıyla yaşam alanlarına estetik değerler katan yapılar inşa etmektedir. Üstlenmiş olduğu projeleri kaliteden taviz vermeden hızla üreterek; güvenli, sağlıklı ve özgün mimari anlayışıyla çevreye duyarlı projeler geliştirmektedir. İhtiyaçların maksimum seviyede karşılandığı modern ve kullanışlı yaşam alanları ile Ankara’dan başlayarak Türkiye’ye yeni, özgün ve kaliteli yapılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Mimari bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen İk Grup Yapı Ve İnşaat, en son çıkan inşaat teknolojileriyle başarılı projeler üretmeye devam etmektedir.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; mimari tasarımda, üretimde ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında ve en iyi şekilde tamamlamaktır.
İnşaat sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olmayı hedefleyen İk Grup Yapı Ve İnşaat ;

 

 

İk Grup Yapı Ve İnşaat Ailesi olarak projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde, taahhüt ettiğimiz şekilde teslim etmekten gurur ve sevinç duyuyoruz..
Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, projelerimizde bu anlayışla ilerliyoruz. Biz hayatları değiştirmek için değil, güzelleştirmek için çalışıyoruz..
Çevreye duyarlı projelerle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak en önemli önceliğimiz.
Bünyemizde çalışan alanlarında uzman arkadaşlarımızla, işimizi asla şansa bırakmıyor, müşteri memnuniyeti için her daim azimle çalışıyoruz.